Darujte 2% z vašich daní.

Darujte 2% z vašich daní pre našu materskú škôlku.

Ako poukázať 2% z daní pre

OZ pri MŠ Marcheggská

OZ pri MŠ Marcheggská nemôže v tomto roku prijímať 2%, preto sme požiadali o pomoc OZ Rodičia deťom Stupavy, aby sme mohli venovať 2% pre nich a po vyúčtovaní ich prevedú na náš účet OZ pri MŠ Marcheggská. Z tohto dôvodu žiadame darcov aj o fotokópiu Potvrdenia o zaplatenej dane, z kt. vypočítajú 2%, aby sme vedeli akú sumu treba previesť na účet nášho OZ. Vyzbieraná suma bude použitá na spoločné aktivity s MŠ a nákup vecí pre vaše deti.

Vopred v mene všetkých ĎAKUJEME !

Postup krokov na poukázanie 2% pre zamestnancov, ktorí požiadali svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov.

1. Požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň.
  • Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať:
    a) 2% z Vašej zaplatenej dane – to je maximálna suma, ktorú môžete v prospech prijímateľa poukázať, ak ste v roku 2019 neboli dobrovoľníkom, alebo dobrovoľnícky odpracovali menej ako 40 hodín. Táto suma však musí byť minimálne 3 €.
  • Vyplňte Vyhlásenie o poukázaní dane, ako prijímateľa prosím uveďte (v tlačivách prevzatých v MŠ už je prijímateľ vyplnený):
  • IČO/SID: 42130034
    • právna forma: Občianske združenie
    • obchodné meno (názov): Rodičia deťom Stupavy
    • sídlo: Štúrová 896/2, 900 31 Stupava
  • Prosím oznámiť prijímateľovi, že ste mu Vy zaslali svoje 2%, zaškrtnite v tlačive príslušný súhlas so zaslaním Vašich údajov (meno a adresa… NIE však poukázaná suma)!
  • Obe tieto tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením, doručte do schránky pred MŠ do 28.04.2020 alebo poštou (osobne)  30.04.2020 na Daňový úrad, Záhorácka 5249/17, 901 01 Malacky
  • Daňové úrady majú 90 dní od splnenia podmienok na to, aby previedli Vaše 2% (3%) v prospech Vami vybraného prijímateľa.

– Stiahnuť tu.